Extrifit Gym - Kde síla a vášeň potkávají fitness

Extrifit Gym

Vítejte v posilovně Extrifit Gym! Zde se můžete stát nejlepší verzí svého já. Nabízíme moderní vybavení, kvalifikované trenéry a přátelskou atmosféru pro vaše tréninky. Připojte se k nám a naplňte svůj potenciál!

Popis posilovny Extrifit Gym

Popis posilovny Extrifit Gym

Extrifit Gym je moderní a vybavená posilovna, která nabízí široké spektrum nových fitness přístrojů. Naše posilovna se nachází v centru města a má pro vás připraveny různorodé tréninkové programy zaměřené na zlepšení kondice, síly a flexibility.

Naše kvalifikované a přívětivé trenérky jsou k dispozici 24/7 pro každého klienta, aby pomohly s individuálním nastavením cvičebních plánů a zodpověděly veškeré otázky ohledně vašeho tréninku. Extrifit Gym nabízí také skupinová cvičení jako jsou TRX, yoga, pilates nebo spinning.

Své tréninky si u nás můžete naplánovat dle svých potřeb a časových možností díky našemu online rezervačnímu systému. Navíc je v rámci cenového balíčku zapojena i nutriční poradna s naší odbornicí na výživu.

Přijďte navštívit Extrifit Gym a začněte pracovat na svém těle již dnes!

Fitness vybavení

Fitness vybavení pro vaši posilovnu Extrifit Gym

Chcete si vytvořit zdravé a kvalitní tělo? S naším fitness vybavením to bude hračka! Nabízíme širokou škálu profesionálního vybavení pro každého, kdo se chce posunout dál a dosáhnout svých cílů. Naše produkty jsou navrženy s ohledem na maximální bezpečnost a pohodlí při cvičení. Vyberte si z nabídky moderních strojů, činek a dalšího potřebného vybavení. Dovolte nám pomoci vám připravit vaše Extrifit Gym pro úspěch!

Tréninkové programy

Tréninkové programy v posilovně Extrifit Gym - získejte nejlepší možné výsledky pro své tělo!

Kondiční a posilovací cviky

Kondiční a posilovací cviky v Extrifit Gymu - dosažte svůj nejlepší fyzický výkon!

Nabídka služeb

Nabídka služeb v extrifit gym - posilovna pro náročné

S nabídkou moderních strojů a kvalifikovaných trenérů Vám garantujeme dosažení Vašich fitness cílů. Navíc jsou Vám k dispozici široké možnosti pro trénink s osobním trenérem, lekce skupinových cvičení (fitbox, TRX, yoga) nebo speciální tréninky pro ženy. Zdravý a aktivní životní styl je u nás na dosah ruky!

Ceník

"Ceník služeb v posilovně Extrifit Gym"

Závěr - Extrifit Gym: Tělesná aktivita s přidanou hodnotou.

Publikováno: 07. 04. 2023

Kategorie: sport a fitness

Autor: Vladimír Vondráček

Tagy: extrifit gym | posilovna